Portfolio Investments mijozlar, hamkorlar, hamkasblar va O‘zbekiston xalqini davlat mustaqilligining 35 yilligi bilan muborakbod etadi.
Portfolio Investments kompaniyasi mijozlar, hamkorlar, hamkasblar va butun O‘zbekiston xalqini davlat mustaqilligining 35 yilligi bilan samimiy muborakbod etadi.
Mustaqillik yillarida mamlakatimiz institutlari mustahkamlandi, xalqaro iqtisodiy aloqalar kengaydi, xususiy investitsiyalar va kapital bozorini rivojlantirish uchun yanada keng imkoniyatlar shakllandi. Ushbu o‘zgarishlar biznes, investorlar va bozorning professional ishtirokchilari uchun yangi yo‘nalishlarni ochishda davom etmoqda.
O‘zbekistonda faoliyat yurituvchi investitsiya-bank kompaniyasi sifatida biz mahalliy korxonalar va xalqaro investorlar bilan ishlashda shaffoflik, intizom va professional mas’uliyatning yuqori standartlariga sodiq qolamiz. Yurtimizga tinchlik, farovonlik va barqaror taraqqiyot tilaymiz.

Portfolio Investments поздравляет клиентов, партнёров, коллег и весь народ Узбекистана с 35-й годовщиной государственной независимости.
Компания Portfolio Investments поздравляет клиентов, партнёров, коллег и весь народ Узбекистана с 35-й годовщиной государственной независимости.
За тридцать пять лет в стране укрепились институты, расширились международные экономические связи и сформировалась более широкая основа для частных инвестиций и развития рынка капитала. Эти преобразования продолжают открывать новые возможности для бизнеса, инвесторов и профессиональных участников рынка.
Как инвестиционно-банковская компания, работающая в Узбекистане, мы сохраняем приверженность высоким стандартам прозрачности, дисциплины и профессиональной ответственности при сопровождении отечественных компаний и международных инвесторов. Желаем нашей стране мира, благополучия и устойчивого развития.